Які товари можна купити на електронних торгах

296

Система електронних торгів – унікальна платформа, яка працює в Україні та надає захищений простір для торгівлі, а також забезпечує максимальну прозорість усіх торгових операцій. Говорячи про те, які товари можна купити на електронних торгах, слід відмітити також правила здійснення покупок у цій системі. Але про все це по порядку далі у статті.

Що можна продавати та купувати на електронних торгах

Брати участь у торгівельних операціях у системі електронних торгів можуть власники будь-якої продукції, яка не заборонена законодавством України. Це можуть бути товари, що використовуються в побутових та промислових масштабах, готова продукція та сировина для її виробництва, інструменти тощо. Серед найбільш затребуваних категорій товарів, представлених безліччю продавців на платформі електронних торгів, можна виділити наступні:

  1. Промислове обладнання (лінії переробки, верстати, інструменти, машини для виробництва тощо).
  2. Комп’ютерна та оргтехніка – від ноутбуків та комп’ютерів до сканерів та принтерів, якими зазвичай оснащують офіси та різні фірми.
  3. Витратні матеріали для офісного використання – сюди входять всі ті дрібниці, без яких не обходиться жоден офіс: папір, дужки, скріпки, чорнило для принтера та ін.
  4. Побутова техніка (велика – холодильники, пральні машини, печі, посудомийні машини, морозильні камери, а також дрібна та середня – від духовок та мікрохвильових печей до блендерів та кофемашин).
  5. Сантехнічне обладнання (все, що необхідно для оснащення санвузла – труби, ванни, унітази, раковини тощо).
  6. Опалювальні системи – котли, бойлери, електронагрівальне обладнання.
  7. Будівельні матеріали для зведення будинків, укладання тротуарів, оздоблення стін, спорудження тимчасових та господарських споруд (у тому числі рідкі та сухі цементні суміші). У цій категорії можна знайти й бетоноблоки, й цеглу, й деревину (докладніше про умови купівлі та продажу деревини в системі читайте тут https://www.ueex.com.ua/ueex/sections-council/representatives-electric-power/ ).
  8. Продукти харчування – від сировини для їхнього виробництва до напівфабрикатів і готових для споживання виробів.
  9. Медпрепарати та вироби медичного призначення.

Брати участь у торгах можуть як приватні покупці, так і представники великих компаній, і навіть державних підприємств та інших структур. Отже, розрізняються й обсяги продажу залежно від покупця, мети та призначення (наприклад, для власного використання або для перепродажу у роздрібних магазинах).

Як здійснюється купівля будь-якого товару в системі

Будь-яка покупка на електронних торгах вимагає дотримання передбачених законом правил:

  1. Покупець повинен зареєструватись у системі (наприклад, на Українській універсальній біржі).
  2. Кожен учасник торгів має пройти перевірку.
  3. Купівля будь-якого товару здійснюється у форматі аукціону, відкритого продавцем.
  4. Будь-які спроби вплинути на процес торгівлі припиняються системою та заборонені законодавством.

Як тільки час проведення аукціону добігає кінця, система автоматично визначає учасника торгів, який запропонував найвищу ціну. Він і отримує  право на купівлю даного товару.

Предыдущая статьяНоу-хау от Нацслужбы здоровья: «хирургия одного дня» и больше доступных лекарств
Следующая статьяХоккей: СК «Сокол» одержал победу в матче украинской Суперлиги