Безпечне видалення волосся: навіщо купляти епілятор

56

Безболісне позбавлення від небажаного волосся — це можливо з сучасними електричними епіляторами та бритвами. Вони замінюють походи до барберів, майстрів з воскового та цукрового методів видалення, заощаджуючи час та гроші за процедури. Розглянемо, як працює прилад та його функціональність.

Головні особливості електроепіляторів

Принцип дії засновано на вириванні захопленого волоска з коренем за допомогою дисків оберту. Майже всі моделі створюються зі спеціальною системою, яка здатна видалити найкоротші — до 0,5 мм. Виробники приділяють цьому модулю найбільшу увагу. Світові бренди розробляють різну кількість дисків, кількість щипків, щіточок тощо. Нові товари доповнюються насадками, які підвищують функціонал моделей. Їх купують окремо або в комплекті – так можна економити на інших різних девайсах. Купуючи прилади, звертайте увагу, що, наприклад, ціна на тример та епілятор у вигляді насадок буде приємнішою, ніж під час придбання окремо.

Підвищення зручності та комфорту

Перед купівлею насадок та супутніх товарів, варто розібратись у їхньому призначенні. Обирайте ті, які підходять особисто під ваші потреби та бажання. Насадки створюють за типом дії:

  • Охолоджуюча. Розроблена для зниження болю. Підходить для людей з підвищеною чутливістю. Виглядає як знімний контейнер, у якому необхідно заморозити воду та вставити в прилад перед використанням. Холод знижує ризики прояву свербіння та почервоніння.
  • Ємність із гелем. Виробляється за аналогічною до попередньої насадки функцією. Кількості гелю вистачає на декілька разів. Докупати треба самостійно після використання.
  • Бритва. Для зон, які небажано епілювати. Виготовляють із механізмами підвіски та додають функції 5D та 8D гоління. Під кутом 30 градусів леза зрізають навіть густу щетину. Девайси обладнані сенсорними регуляторними датчиками. Залежно від густоти, він автоматично підбирає потужність та швидкість роботи. Вибирайте додатки із захистом від вологи, щоб використовувати пристрій для обох видів гоління.
  • Тример. Вкорочує волосини та придає форму. Широкі ножи швидко та ефективно виконують завдання. Гребінець моделює чіткі контури.
  • Локальне видалення волос. Система виглядає як декілька пінцетів, розташованих у ряд. Їх можна застосувати в будь-якому місці на тілі чи обличчі. Допомагає видалити одиничні волоски.
  • Пілінг та масаж. Розв’язання проблеми врослого волосся. Прилад видаляє ороговілі клітини дерми навколо. Так волосини звільняються з-під шкіри. Щіточки виконують роботу, зменшуючи біль та покращуючи кровоток. Виробляють насадки з вібруючим ефектом. Вони роблять легкий масаж та блокують неприємні відчуття.

З правильними додатками ви досягнете бажаного результату. Вивчіть роботу кожного перед користуванням. Працюйте обережно, поки не оволодієте машинкою.