Електроскутери: переваги та виклики використання

398

Електроскутер — зручний транспортний засіб для поїздок на роботу та навчання. Він працює від батареї та мотора замість звичайного двигуна внутрішнього згоряння, що зменшує витрати на паливо. Електроскутери комфортні у використанні, легко зберігаються та не забруднюють повітря.

Переваги від придбання електроскутера

Перед відповідальною покупкою слід зважувати всі «за» та «проти», щоб уникнути несподіванок під час використання. Розглянемо переваги електроскутера:

  • Можливість швидше дістатися роботи або навчання, ніж їхати міським транспортом.
  • Заряджається від розетки, що зручно під час активної експлуатації.
  • Електромотор не потребує частого технічного обслуговування, у порівнянні з двигуном внутрішнього згоряння, і це допомагає економити.
  • Має потужні гальмівні системи, які збільшують безпеку під час їзди.
  • Електроскутери мають невелику швидкість, максимально 60 км/год, яка робить їх безпечними для водіїв без досвіду їзди.

Все це наштовхує на думку, що такий вид транспорту дуже вигідний. Користуються популярністю електроскутери в Одесі, однак, їх власники часто стикаються з викликами, які ставлять під сумнів доцільність придбання такого транспортного засобу.

Проблеми для власників електроскутерів

Розглянемо, з чим можна стикнутися після придбання цього виду транспорту:

  1. Електроскутер не бажано використовувати в дощ та на морозі. Якщо ви запланували поїздку, а на вулиці негідь, варто шукати інші способи дістатися до зазначеного місця. Несподіванкою може бути дощ наприкінці робочого дня, коли потрібно повертатися додому. Для комфортного користування електроскутером, варто заздалегідь продумати місце його паркування, бажано під дахом, а також дивитися прогноз погоди.
  2. Якщо транспортний засіб вийшов із ладу, потрібно звернутися до фахівців, а це додаткові витрати. Полагодити самостійно його неможливо через складну електроніку. Щоб не витрачати кошти на ремонт, потрібно діяти згідно з інструкцією. 

Чи потрібно реєструвати транспортний засіб і мати посвідчення водія. Це питання, яке виникає перед покупкою електроскутера. Адже можна придбати транспортний засіб, а потім зустрітися з правоохоронцями й не знати, як себе поводити в ситуації, коли виписують штраф. Реєстраційного номера та посвідчення водія потребують електроскутери, які мають двигун потужністю від 3 до 4 кВт. Якщо водій не має цих документів, його можуть оштрафувати та затримати скутер. Якщо потужність транспортного засобу менш ніж 3 кВт, він не вважається механічним і не потребує цих документів.

Чи варто купувати електроскутер

Зважаючи на всі переваги електроскутера, можна зробити висновок, що він може бути гарним засобом пересування для багатьох людей. Оскільки ви вже знаєте, як подолати виклики, пов’язані з цим транспортним засобом, залишається тільки придбати електроскутер на сайті allo.ua в Одесі. Зручно і з комфортом можна діставатися на роботу або навчання, легко оминати пробки на дорогах і отримувати багато задоволення від поїздок.