На Одещині група зловмисників налагодила масштабне підпільне виробництво побутової хімії, — ФОТО

28

В Одесі судитимуть учасників організованої групи, які налагодили масштабне підпільне виробництво побутової хімії. У них вилучили товару майже на 53 мільйона гривень.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

Слідством встановлено, що обвинувачені на території регіону налагодили незаконне масове виробництво контрафактної побутової хімії відомих світових брендів, а саме пральних та мильних засобів з використанням контрафактної поліграфічної пакувальної продукції до неї.

Для підпільного виробництва організатор орендував виробничі приміщення колишнього заводу у передмісті Одеси, де встановив спеціалізоване обладнання для повного технологічного циклу виготовлення побутової хімії. Кожен учасник групи виконував певну роль у процесі виробництва, зберігання та продажу контрафакту.

Цех з виробництва контрафакту зловмисники замаскували під легальне виробництво побутової хімічної продукції власної торгівельної марки.

Побутову хімію реалізовували на території Одещини через спеціально створений телеграм-канал і кур’єрську службу доставки. Також оптово та у роздріб реалізовували фальсифікат на промисловому ринку «7-й кілометр».

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 30 тонн сировини та готової контрафактної продукції, обладнання для її виготовлення, 40 тис одиниць підготовленої для фасування тари, пакувальні матеріали, марковані логотипами світових брендів.

За клопотанням прокурора на вилучений товар накладено арешт, орієнтовна вартість якого складає майже 53 мільйона гривень.

До суду скерували обвинувальний акт стосовно організатора та 3 учасників організованої групи за фактом незаконного використання знака для товарів, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі (ч. 3 ст. 229 КК України). Збитки компанії-правовласнику брендів склали понад 2 млн гривень.

Джерело: 048.ua

Предыдущая статьяTSMC намерена производить ультрасовременные 1,6-нм чипы к 2026 году
Следующая статьяРада снова планирует рассмотреть вопрос введения моратория на банкротство государственных объектов критической инфраструктуры