Кьорлінґ може стати новим сімейним захопленням українців

545

Вчора, 5 лютого, відкрито перший кьорлінґ-хол у столиці! Dream Town став місцем, де народжуватимуться майбутні олімпійські чемпіони України з кьорлінґу, повідомляє міжнародний жіночий рух "За сімейні цінності"

Ця подія безумовно додасть яскравих емоцій, нових позитивних спогадів у кожну сім‘ю. Дозволить залучити бабусь і дідусів до спортивного захоплення родини. До слова, найстаршому гравцеві чемпіонату світу 75+!

Кьорлінґ – спорт чесних і шляхетних. Розвиває всі групи м‘язів, покращує увагу та координацію рухів. Гуртує організм. А за традицією, команда переможців пригощає команду переможених.

Враховуючи весь цей позитив і те, що кьорлінґ не потребує особливої фізичної підготовки, наш жіночий рух "За сімейні цінності" вирішив зробити традиційними і проводити "Дні сімейного кьорлінґу", а наприкінці 2020 року– перші сімейні змагання з кьорлінґу в Dream Town.

Більш того, ми завжди сушили голову, як допомогти в сучасному світі людям знайомитися? Звичайно, треба шукати спільні захоплення!

Читайте також: The New Yorker: Фізики досі не знають, чому камені для кьорлінґу рухаються так, як вони рухаються

Саме тому, другою нашою ініціативою стала – "День знайомст із кьорлінґом", на які ми запрошуватимемо жінок і чоловіків, що надають перевагу активному та здоровому способові життя.

До слова, позаторік до програми зимової Олімпіади долучили змагання з кьорлінґу в змішаних парах.

Переконані, що кьорлінґ може допомогти не лише знайомитися, створювати сім‘ї, а й сприятиме появі нових олімпійських пар України.

Правила дуже прості. Хто може займатися кьорлінгом – всі! Від 11 років і до 75+.

Що потрібно, аби спробувати?

• Бажання сім‘єю провести час разом, спробувати новий для України олімпійський вид спорту.

• Спортивний костюм і зручні кросівки. У кьорлінґ-холі Вам видадуть слайдери – це спіціальні "калоші", підошва однієї з яких – гладенька (для легкого ковзання), а другого шершава -– для балансування на льоду (розмір слайдерів від 35 до 46). Гладенький слайдер узувають на ліву ногу, якщо гравець, як більшість, правша.

Читайте також: "Київські Соколи" стали першою європейською командою, представленою на Міжнародному турнірі з регбі в ОАЕ. ФОТО

• У команді має бути або двоє, або четверо гравців. Кожній із команд видають по вісім камінців одного кольору (цікаво, що камінь важить 20 кг і виготовляється лише в Шотландії, на батьківщині кьорлінґу) і щітку для свіпінґу.

• Гравець відштовхується від стартової колодки й розганяє камінь по льоду. Його завдання зробити так, аби камінь зупинився в певному місці, або ж щоб камінь супротивників було вибито із залікової зони. Решта учасників команди можуть терти лід перед каменем, використовуючи спеціальні щітки. А капітан, стоячи біля "мішені", може направляти свою команду.

• Виграє та команда, чий камінь опинився ближче до центру. Вона отримує по одному очку за кожен камінь, що розташовано до центру ближче, ніж камінь суперника.

Голова Національної федерації кьорлінґу Олексій Перевезенцев у своєму вітальному слові побажав нових емоцій, нових вражень, нових команд, нових перемог й олімпійського майбутнього українському кьорлінґові. Він став ініціатором створення цього чудового спортивного майданчику в Києві – для підготовки українських команд і для знайомство із кьорлінґом усіх охочиш.

Хай ці побажання здійсняться! Хороші справи мають бути не лише помічені, а й підтримані!

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Предыдущая статьяВ Одессе рассказали об особенностях внешнего независимого оценивания в 2020-м году
Следующая статьяТрамп сегодня обратится к нации после завершения процедуры импичмента