Є необхідність обговорення конфіденційних тем – Клімкін про візит Козака до Берліну

193

Візит Козака до Берліна – це для нас негативна історія, незалежно від того, були ми про нього попереджені чи ні. В тому, що щось відбувається через нашу голову ми самі винні: коли наші партнери з преси дізнаються про те, що відбувається на треку врегулювання, зокрема про ідею створення так званої консультативної ради, то це їх, м’яко кажучи, "не надихає". Однак є й інші серйозні обставини.

По-перше, сам факт, що закритого телефонного зв’язку для переговорів недостатньо, свідчить про необхідність обговорення конфіденційних тем. Це дуже непокоїть. Тим паче, що поїздка Козака відбувалася на тлі інформації про злам електронної пошти Меркель російськими хакерами.

Читайте також: Все впирається в позицію Кремля. Навіщо Козак їздив до Берліну

По-друге, Німеччина точно розуміла, яким може бути медійний ефект від цього візиту в Україні, і все одно пішла на це. Можливо, це є сигнал Україні триматися "Нормандського формату" і "не захоплюватися" двосторонніми контактами.

По-третє, саме Німеччина була і залишається сьогодні ключовою для просування у ситуації навколо Донбасу. Високий рейтинг Меркель як оцінка її менеджменту пандемії цьому сприяє. Не забувайте, що наступні півроку Німеччина головує в ЄС, тобто матиме вплив на порядок денний і опосередковано на обговорення питання санкцій.

Читайте також: Віталій Портников: Козак змусив Єрмака зіграти в улюблену гру маніпуляторів

По-четверте, думаю, що тему Північного потоку-2 теж увагою не обійшли, особливо ідеї, як обійти санкції США. Козак є одним з найбільш наближених до Путіна і для таких дискусій пасує.

У цілому картина для нас складається несимпатична.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Предыдущая статьяОбиделся на замечание полицейских и «заминировал» Старосенную площадь: в Одессе задержали правонарушителя
Следующая статьяПриводят к развитию рака: ученые назвали самые вредные привычки